AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

Články

Výhody tréningu fitnes s osobným trénerom
Pridané: 21.04.2011 | Kategórie: Fitnes

Fitnes tréning je nevyhnutný nielen pre tých, ktorí sa chcú pravidelne udržiavať v kondícii a doslova milujú pravidelné „trápenie“ si vlastného tela, ale aj pre tých, ktorí chcú zostať zdraví. Teda tí, ktorým to nariadil ich osobný alebo odborný lekár. Otázka je, či absolvovať tréningové hodiny vo fitnescentre a mimo neho podľa vlastného plánu alebo sa rozhodnúť pre cvičenie pod vedením skúseného trénera fitnes.

Rozhodne odborníci viac odporúčajú druhú možnosť – prihlásiť sa vo fitnescentre ako jeGolem Club. Dôvodov je na to hneď niekoľko. Angažovaný fitnes tréner vás už sám osebe donúti nehľadať si žiadne výhovorky. Keď sa máte sami rozhodnúť, či pôjdete na prechádzku alebo si zabehať, ste vždy v pokušení vyhovoriť sa, prečo vlastne radšej zostať doma. Buď ste príliš zaneprázdnený alebo na prechádzku či beh je príliš teplé alebo studené počasie – prosto nájdete si čokoľvek, aby ste nemuseli trápiť svoje telo, najmä ak nie ste príliš športový typ.

Podrobný fitnes plán
Ale akonáhle ste si zaplatili členstvo vo fitnes klube, je oveľa pravdepodobnejšie, že na dohodnutý tréning prídete. Na začiatok nebudete chcieť stratiť peniaze, ktoré ste už zaplatili, ale bude tam zrazu pre vás k dispozícii osobný fitnes tréner, aby pre vás vypracoval podrobný fitnes plán. Čoskoro sa váš osobný tréner stane vaším priateľom a postupne sa budete tešiť na každé ďalšie stretnutie s ním. Okrem toho budete mať možnosť spoznať ďalších ľudí, ktorí takisto pravidelne absolvujú hodiny u osobného trénera fitnes.

Osobný tréning aký ponúkajú fitnescentrá vám dá istotu, že sa nezraníte pri tréningu z dôvodu neznalosti športového zariadenia alebo spôsobu tréningu. Tréningový proces naplánovaný vašim osobným trénerom vám v každom prípade postupne zvýši kondíciu, upraví hladinu cholesterolu a zníži vám vysoký tlak, ak ním trpíte. Nehovoriac už o tom, že vám tento postupný tréningový proces zredukuje i to najdôležitejšie – hmotnosť.

Fit a plný energie
A ako sa zvýši vaša kondícia a sila, začnú vás opäť baviť tie činnosti, ktoré ste úplne samozrejme vykonávali v mladosti alebo predtým, keď ste ešte boli v lepšej forme. Môžete sa rozhodnúť ísť tancovať, vybrať sa na dlhé prechádzky do lesa alebo si zašportovať s priateľmi, pretože sa odrazu cítite tak fit a plný energie. Keď si zlepšíte kondíciu, život sa nepochybne pre vás stane omnoho príjemnejší.

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M