AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

BOMBA- LETNÁ GOLEM ZĽAVA
Pridané: 01.07.2011

Aj vy môžete ušetriť a pritom využívať služby najväčšej siete špičkových fitnescentier na Slovensku! Každý držiteľ Golem karty po dobití kreditu v nižšie u vedenej hodnote získava ZĽAVU!!!

 

Máme pre Vás jedinečnú možnosť získať zľavy na služby vstup do fitnescentra, vstup na lekcie indoor a skupinové cvičenia. Vložte si sumu na kredit Vašej Golem karty a získajte nasledovne zľavy:

 

Ak si dobijete kredit v hodnote 50- 99 eur získavate zľavu 10 percent

Ak si dobijete kredit v hodnote 100- 199 eur získavate zľavu 15 percent

Ak si dobijete kredit v hodnote 200 eur a viac získavate zľavu až 20 percent!

 

 

 

NAVYŠE! Ak ste poistencom zdravotnej poisťovne DÔVERA, máte u nás extra 5% zľavu pri dobití kreditu podľa vyššie uvedeného vzoru.A ak poistencom DÔVERYnie ste, môžete si v Goleme vyzdvihnúť prihlášku a odniesť ju vyplnenú do najbližšej pobočky v Auparku alebo inej pobočky v Bratislave. Ak potvrdenú kópiu prihlášky prinesiete späť, pri dobití kreditu z našej bomba letnej zľavy Vám dáme extra 5% zľavu.

 

Tak neváhajte a dobite si svoj kredit. Nie je nad pocit dobre investovaných a ušetrených peňazí! A to si splníte s našou Bomba GOLEM zľavou! A extra zľavou s DÔVEROU!

 

Zľava je podmienená jednorazovým vkladom podľa vyššie uvedeného vzoru v hotovosti, kartou, alebo benefitovými poukážkami na osobný kredit klienta. Zľava sa nekombinuje s inými zľavami a platí až do vyčerpania vloženého kreditu. V prípade ďalšieho vkladu sa zľava na zostatkovom kredite ruší a platí nová zľava podľa výšky dobitého kreditu. Poistenci DÔVERYsa musia pre uplatnenie extra 5 % zľavy na kredit dobitý v rámci Bomba letnej Golem zľavy preukázať platným preukazom poistenca, alebo kópiou prihlášky potvrdenou jednou z pobočiek poisťovne. 

  

 

AKCIA PLATÍ LEN PRE

TOWER115

AUPARK

AVION 

 

PLAGÁT NA STIAHNUTIE


 

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M