AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Golem Health Club - OPEN
Pridané: 12.02.2011

Fitnes, kardio, aerobik, indoor cycling, jacuzzi, sauna, bazén, masáže, solárium, bar

Golem Health Club je klub pre obmedzený počet členov. 
Ak sa chceš stať členom, napíš na club@golemclub.sk

GOLEM CLUB je už 8 rokov synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl.

Od začiatku svojho pôsobenia ponúkol nový spôsob vnímania fitnes pre širokú verejnosť. Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi. 
Momentálne ponúka svoje služby na štyroch miestach – v nákupných centrách Aupark, Avion a Eurovea a v administratívnej budove Tower 115.
Celková plocha našich centier je 3 308 m2, čo Golem Club robí najväčším a najkvalitnejším fitnescentrom na Slovensku.

Stratégiou Golem Clubu je nielen rozširovanie miest na cvičenie, ale predovšetkým rozširovanie ponúkaných služieb. Okrem kvalitného fitnes ponúkame širokú paletu aerobikových cvičení, indoor cycling, soláriá, squash, masáže a rehabilitáciu.
Dôkazom spokojnosti s našimi službami je 15 000 aktívnych členov. 
Naša filozofia – ponúkať najlepšie služby – nám vnukla myšlienku na nový koncept, sledujúc najnovšie svetové trendy v oblasti fitnes – Golem Health Club.
Výnimočnosť tohto projektu umocňuje jeho veľkosť, poloha, vybavenie a ponuka poskytovaných služieb.

Golem Health Club je fitnescentrum na klubovom základe. Obmedzený počet členov zabezpečuje vysoký komfort pri využívaní všetkých našich služieb, ktoré sa rozprestierajú na ploche 1 680 m2. K fitnescentru patrí aj terasa s rozlohou 886 m2, ktorá poskytuje nádherný výhľad na panorámu Bratislavy. Najmodernejšie vybavenie, najkvalitnejšie materiály a nové služby v oblasti welness – bazén, sauny a jacuzzi umocnia zážitok pri každej návšteve.
Pre náš výnimočný projekt sme našli miesto, ktoré svojou polohou, architektúrou a prostredím ponúka najnovšie svetové trendy pre miesta oddychu a zábavy. Golem Health Club sa nachádza v novovybudovanom komplexe EUROVEA.

Eurovea je integrovaný viacúčelový projekt spĺňajúci požiadavky 21. storočia. 
Byty, kancelárske priestory, obchody či miesta na oddych a zábavu v blízkosti jedného z najväčších mólových námestí Európy a Slovenského národného divadla robia z Eurovey pestré dynamické miesto. Prvá fáza projektu priniesla nákupné centrum svetovej úrovne, luxusné byty a penthausy, päťhviezdičkový hotel Sheraton, ďalej nábrežný park, podzemné parkovisko a širokú ponuku oddychových a zábavných aktivít, v rámci ktorých je aj Golem Health Club. 
Golem Health Club je vlajkovou loďou medzi fitnes- a wellness centrami na Slovensku. Cieľom nášho konceptu je exkluzívny health klub porovnateľný so špičkovými zariadeniami nachádzajúcimi sa kdekoľvek na svete. Golem Health Club je miesto ponúkajúce vysokú kvalitu služieb, špičkové vybavenie, príťažlivú atmosféru, individuálny prístup ku klientom a informujúce klientov o najnovších trendoch v oblasti fitnes, wellness a zdravého životného štýlu.

V Golem Health Clube máme pre Vás pripravené najmodernejšie vybavenie a služby na Slovensku. Či už ide o novinku “funkčný tréning“, stále populárnejší indoor cycling, široký výber aerobikových cvičení alebo sledovanie televíznych programov pri tréningu pomocou systému “cardio cinema“. Naše fitnes centrum je vybavené špičkovými kardio a fitnes strojmi Star Trac®, ktoré Vám poskytnú nadštandardný komfort pri cvičení. Každý člen klubu pri svojej prvej návšteve absolvuje tzv. „úvodnú diagnostiku“. Laktátovým testom a konzultáciou s fyzioterapeutom zistíme váš aktuálny zdravotný stav – celkovú úroveň kondície, úroveň svalstva, flexibilitu. Na základe týchto poznatkov a vašich cieľov vám vypracujeme tréningový plán. V rámci úvodnej inštruktážnej hodiny vám ukážeme, ako na strojoch vo fitnescentre cvičiť a naučíme vás správnym postupom a pohybom.

Golem Health Club nie je len o cvičení. Ako správny svetový health klub kladieme dôraz aj na oddych a zábavu, aby sme vám čas strávený v našom klube čo najviac spríjemnili. V rámci našej wellness zóny vám ponúkame plavecký bazén, tri typy sáun – fínsku, parnú a bylinkovú. Stojaté a ležaté solária značky Luxura, ktoré patria k tomu najlepšiemu, čo môžete v danom segmente nájsť. Dôležitým doplnkom k športovým aktivitám sú masáže. Odborníci tvrdia, že jedna masáž za týždeň je v dnešnej dobe absolútnym minimom. Jedinečnosť nášho klubu bude spočívať na terase s výhľadom na panorámu Bratislavy umiestnených jacuzzi.

Ak si chcete dať s priateľmi kávu alebo džús, prípadne uskutočniť obchodné rokovanie, je tu pre vás Golem Café. Svojím sortimentom sa viac blíži ku kaviarni ako k fitnes baru plnému doplnkov a výživy. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o zdravý životný štýl, máme pripravené šaláty a širokú ponuku džúsov z čerstvého ovocia. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého vína, piva či kokteilov. Okrem nápojov vám ponúkame sendviče, šaláty aj dezerty. 
V bare sú umiestnené veľkoplošné obrazovky. Na internet sa môžete pripojiť cez Wi-Fi. Kaviareň je miestom, ktoré významným spôsobom prispieva k budovaniu príjemnej atmosféry a komunity našich členov.

Terasa Golem Health Clubu je rozdelená na tri časti. V prvej sa nachádzajú jacuzzi, ktoré patria do wellnes zóny. Druhá časť terasy slúži pre potreby kaviarne. Tretia časť je využívaná v letných mesiacoch na aerobikové a indoor cyclingové lekcie. Z terasy máte prekrásny výhľad na panorámu Bratislavy.

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M