AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Májové zmeny
Pridané: 26.04.2011

Od 1. 5. 2011 bude jeden vstup do Golemu /TOWER, AUPARK, AVION/ na ktorúkoľvek aktivitu časovo obmedzený na 3 hodiny. Po troch hodinách bude každému klientovi automaticky zaúčtovaný ďalší vstup v pásme, ktoré je práve aktuálne. K týmto opatreniam pristupujeme veľmi neradi, ale dôvody sú nasledovné. Niektorí klienti radi zneužívajú naše šatne ako odkladacie priestory pre nákupy. Blokujú tým naše šatne pre ďalších klientov, ktorí prichádzajú najmä v popoludňajších hodinách. Tí musia následne čakať v rade, pretože nemajú k dispozícii skrinku. Týmto opatrením chceme pomôcť našim klientom využívať ich čas v našich fitnesscentrách efektívne a bez zbytočných stresov!

Druhým opatrením, ktoré začne platiť tiež od 1. 5. 2011 je účtovanie ďalšieho vstupu každému, kto opustí našu prevádzku v AVIONE a TOWERI po 22.00 a AUPARKU po 22. 15h. Toto opatrenie vzniklo z dôvodu nerešpektovania prevádzkových časov zo strany niektorých našich klientov. Naše recepčné , rovnako aj naši tréneri často zostávali s týmito klientami vo fitnesscentre aj po pracovnej dobe do neskorých nočných hodín zo slušnosti a dobrej vôle. Prosím rešpektujte aj ich voľný čas.

Dúfame, že sme dostatočne vysvetlili dôvody našich nepopulárnych opatrení, ktoré robíme veľmi neradi a dúfame, že Vám nenarušia váš čas strávený v našich fitnesscentrách.

Váš Golem.

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M