AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

NIKE PRINÁŠA VÝZVU PRE KAŽDÉHO
Pridané: 12.03.2012


 

Bratislava Marathon sa nezadržateľne blíži a spolu sním aj počet zaregistrovaných bežcov. Ten sa už teraz šplhá na hranicu 5000 účastníkov. Nike pre všetkých pripravilo výzvu a prepojenie bežeckého čipu s tvojím facebook profilom. Navyše všetkým účastníkom poskytuje zľavu na bežeckú kolekciu vo výške 20% v predajniach Nike Eurovea a Nike Aupark. Zľava platí po predložení potvrdenia o zaplatení – mail od organizátora ČSOB Bratislava Marathon.

 

Ako sa do Tvoja výzva zapojiť? Veľmi jednoducho. Ak si chceš s niekým vo výzve zmerať sily počas ČSOB Bratislava Marathon , musíš byť najprv zaregistrovaný na aktuálny maratón: http://bratislavamarathon.com/sk/registracia.html. Registráciou na ktorúkoľvek z tratí ti bude vygenerovaný kód – variabilný, ktorý zadáš pri vstupe do aplikácie Tvoja Výzva. Tým budeme vedieť vyhodnotiť všetky tvoje výzvy ako aj tvoje počínanie si na vybranej trati počas posledného marcového víkendu.

 

Variabilný symbol ti bol automaticky vygenerovaný po prihlásení sa na ČSOB maratón 2012. Je to ten istý, ktorý si použil pri platbe štartovného. Ak si člen štafety, variabilný symbol platí pre všetkých jej členov. Pozor! Ak uvedieš variabilný symbol niekoho iného, nebudeme môcť vyhodnotiť tvoj výkon na maratóne. Ak si sa registroval ako zamestnanec alebo klient ČSOB a nemáš svoj variabilný symbol, kontaktuj admina ČSOB maratónu a tvoj symbol ti bude zaslaný.

 

Ako Tvoja výzva funguje a čo všetko môžeš využiť?

 

Vyzvať môžeš kohokoľvek, svojho kamaráta či kolegu. Zapojiť ho môžeš priamo z aplikácie cez Facebook alebo mail.

Ak chceš vyzvať tím, musíš sám jeden založiť a pozvať doň svojich kamarátov, s ktorými chceš behať. Vyzvať môžeš už existujúci tím v aplikácii, alebo ak chceš, aby si druhá strana založila vlastný - pozveš svojho súpera (budúceho admina súperiaceho tímu) do výzvy cez Facebook alebo mail.

 

Ak si presvedčený, že tvoja frajerka je lepšia ako tá susedova, alebo sú vegetariáni lepší bežci ako mäsožravci, podpor ich vo výzve! Stačí, ak v úvode klikneš na „Fandi svojim“, nájdeš si výzvu, ktorá ťa zaujíma a môžeš tipovať svojho favorita na víťaza.

 

Po odbehnutí niektorej z disciplín na maratóne si bude môcť každý víťaz vytlačiť svoj Certifikát víťazstva s informáciou, nad kým si vyhral a o čo ste sa stavili v predmete výzvy. Certifikát o prehre si budeš môcť vytlačiť, prípadne ho poslať súperovi alebo konkurenčnému tímu s vtipným komentárom. Áno, víťazstvo je sladké...

 

Aplikáciu nájdeš tu:

https://apps.facebook.com/nikevyzva/

 

 

 

 

 

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M