AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Nové hodiny Golem Club Central
Pridané: 27.02.2013

Aqua zumba

Aqua zumba je zábavný spôsob cvičenia pod vedením certifikovanej inštruktorky, pri ktorom posilňujete takmer všetky svalové skupiny a hlavne bez zbytočnej záťaže pre vaše kĺby. Vlastným telom pracujete proti odporu vody a pri tom šetríte kĺby, takže ak sa kvôli problémom s kolenami alebo bedrami či kvôli vyššej nadváhe športu vyhýbate, Aqua Zumbe nemusíte.
Aqua Zumba sa cvičí vo vode dosahujúcej do výšky hrudníka, teda v plytších bazénoch, ramená sú počas cvičenia nad hladinou. Na cvičenie sú najlepšie športové plavky alebo také, v ktorých sa cítite dobre. Počas cvičenia je potrebné dopĺňať tekutiny. Pri každej hodine Aqua Zumby spálite až 500 kalórií a pritom budete žiariť úsmevom, ani si neuvedomíte, že cvičíte, nemusíte premýšľať nad žiadnymi zložitými krokmi a bu- dete sa cítiť dobre.

Rezervovať miesto si môžete tu. 

Aqua ZUMBA Utorok a Štvrtok od 18:00 do 18:45 cena 6€Aqua aerobik

Aqua aerobik je aeróbne cvičenie vo vode pri hudbe a je zamerané na zvýšenie fyzickej kondície, redukciu hmotnosti a vytvarovanie postavy. Odpor vody zvyšuje intenzitu cvičenia a súčasne masíruje svalstvo. Vodné prostredie má priaznivé účinky na chrbticu a pohybovú sústavu. Oproti ostatným formám aerobiku je to cvičenie bez akýchkoľvek otrasov, a tým najúčinnejšie chráni Vaše kĺby aj kardiovaskulárny systém. Aqua aerobik je vhodný aj pre ľudí s nadváhou, tehotné ženy, ľudí trpiacich bolesťami kĺbov ako aj prostriedok rehabilitácie. Aqua aerobik môžu cvičiť ľudia mladí rovnako ako ľudia starší. Podmienkou nie je dokonca ani to či človek vie plávať. Zaraďujeme ho do aktivít aquafitnessu. Pri cvičení vo vode sa využívajú aj rôzne nadľahčovacie pomôcky.
Prečo teda cvičiť aqua aerobik? Prinesie vám posilnenie kardiovaskulárneho systému, posilní svaly, zvýši vytrvalosť, pomôže pri spaľovaní prebytočných kalórií a vplyvom vodného prostredia bude upokojujúco pôsobiť na vašu psychiku.


Rezervovať miesto si môžete tu.

Aqua Aerobic Utorok a Štvrtok od 19:15 do 20:15 cena 5€ 

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M