AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Rezervujte sa online
Pridané: 30.11.-0001

Ako ste si mohli všimnúť, nedávno pribudla na našej novej webstránke možnosť on-line rezervácie. Pripravili sme pre vás stručné vysvetlenie, ako to vlastne s našími rezerváciami funguje. Veríme, že túto možnosť uvítate a budete ju pravidelne využívať. Rezervácie sme sa snažili urobiť pre vás čo najjednoduchšie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo Emailom. 

Čo je potrebné k tomu, aby ste mohli využívať on-line rezervácie?
K tomu, aby ste mohli využívať on-line rezervácie na stránke www.golemclub.sk je potrebné prísť osobne vyplniť jednoduchý formulár (vrátane Emailovej adresy). Formulár môžete vyplniť na recepciach v GOLEMCLUBE Aupark Bratislava, Aupark Žilina, Aupark Košice, Avion, Tower 115 a Central Bratislava. Následne vám na požiadanie vygenerujeme heslo. Toto heslo si po prvom prihlásení budete môcť na stránke zmeniť. Emailová adresa a heslo budú slúžiť ako prihlasovacie údaje do rezervačného systému. Na vašu Emailovú adresu budú zasielané všetky informácie o úspešnej rezervácii, zrušenej rezervácii, zmene trénera či zrušenej hodine.

V prípade ak ste naším klientom a zároveň zamestnancom firmy, ktorá poskytuje príspevok na využívanie služieb nášho fitnes centra  a chcete sa rezervovať na hodinu prostredníctvom on line rezervácií na našej web stránke, musíte mať na Vašej Golem karte kredit vo výške cenníkovej ceny lekcie, ktorú si chcete rezervovať. Po absolvovaní hodiny sa suma zúčtuje v zmysle uzavretej zmluvy medzi spoločnosťou Premium Fit a vaším zamestnávateľom. Váš osobný kredit bude uvoľnený a k dispozícii na ďalšie použitie.

Ako sa rezervujem na hodinu Areobic, Indoor Cycling, Zumba či iné?
Na ľavej strane si môžete vybrať zo zoznamu služieb hodinu, na ktorú sa chcete rezervovať. Farebné okienko je v rozvrhu umiestnené na mieste, ktoré znázorňuje čas a deň, kedy sa hodina koná. Prejdením cez toto farebné tlačítko vám vybehne okienko s informáciami o čase, trénerovi, voľných miestach a dátume danej hodiny. Ak sa chcete rezervovať, kliknete na tlačítko "Rezervovať", vložíte vaše prihlasovacie údaje a kliknite znovu na tlačítko "Rezervovať" pre odoslanie rezervácie. Následne budete informovaný/á, či rezervácia prebehla úspešne. Dvadsaťštyri hodín pred začiatkom cvičenia vám strhneme vstupný poplatok na hodinu z vašej karty. Do tohto času môžete na stránke bezplatne zrušiť alebo zmeniť rezerváciu kliknutím na tlačítko moje rezervácie a následným editovaním.


Vždy sa uistite, či myšou prechádzate cez dátum a hodinu, ktorá sa ešte len bude konať. Na čas a dátum, ktorý už uplynul sa nie je možné rezervovať.

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M