AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Tejping
Pridané: 03.01.2011

Tejping je zafixovanie určitej časti tela pružnou páskou špeciálne určenou pre toto použitie. Nebráni v pohybe a neobmedzuje ani cirkuláciu krvi v oblepenom mieste. Technika tejpingu sa využíva pri samotnej liečbe zranení pohybového ústrojenstva, ale rovnako dobre pomáha pri rehabilitačnej fáze aj ako preventívne opatrenie.

KIRA – sport tape: Kira sports tape (športová páska ) obsahuje turmalín. Turmalín má efekt, ktorý spočíva v zmene teploty (telesnej teploty) pričom nabíjajú protichodné, opačne uložené kryštály. V spojení s elasticitou to znamená ešte viac prekrvenia, následne zlepšenie látkovej výmeny, lepšie uvoľnenie svalstva, zlepšenie toku lymfy, nižšie riziko iritácie a zvýšenie vitality. Vďaka špeciálnemu druhu tejpu je možné dosiahnuť stimulujúcich účinkov v oblasti svalov, kĺbov, lymfatického a nervového systému. Elastický materiál sa dá nosiť niekoľko dní bez negatívneho účinku na kožu.

Najčastejšie použitie Medical Tejpingu: tenisový lakeť, golfový lakeť, syndróm karpálneho tunelu, bolesti hlavy, migréna, bolesť krčnej a bedrovej chrbtice, artróza kolena a kĺbov, bolesti šliach, svalové ochorenia, lymfatické aloky, hallux valgus chondropatia pately, poranenie menisku, inkontinencia, menštruačné bolesti.

Viac informácii o tejpingu vám poskytnú pracovníci rehabilitácie v Golem clube AVION.

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M