AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

THAJSKÝ BOX UŽ AJ V GOLEME!!!
Pridané: 01.10.2011

Profesionálny fighter už aj v Goleme! DOMINIK HOPJAK Už aj vy môžete skúsiť umenie thajského boxu na vlastnej koži! Pod vedením profesionálneho thajského boxera Dominika, zakladateľa Red Royal CROSWSFIT teamu, trénera Fitness First Sydney Austrália zažijete čaro tohto mimoriadne atraktívneho a dynamického športu u ž aj u nás!Dominik poskytuje súkromne hodiny muay thai od roku 2007!

 

Kedy?

Každý Utorok , Štvrtok a Nedeľu (Prvá hodina začína 20.09.2011)

  

Kde?

Golem Health Club Eurovea

 

Thajský box (svetovo známe inak, ako Muay Thai, po thajsky มวยไทย) je bojový šport pochádzajúci z Thajska. Thajský box je známy aj ako umenie ôsmich končatín, pretože v zápase sa využívajú údery päsťami, údery lakťami, kopy nohou a kolená. Thajský box má pôvod vo vojenskom výcviku, ktorý Thajská armáda vykonáva už niekoľko storočí, pretože tento bojový štýl vznikol vo vojnách v boji muža proti mužovi. Thajský box má bohatú kultúru a tradície, vychádzajúce z budhizmu a animizmu.

 

Čím je thajský box výnimočný?


Na rozdiel od iných bojových umení sú údery zasadzované plnou silou bez zastavenia. Bojovníci vystupujú bosí, nosia boxerské rukavice. Okrem úderov päsťou sú povolené údery lakťami, kopy kolenami a nohami, pričom súper môže byť zhodený na zem. To, čo dodáva thajskému boxu zvláštny charakter a vlastný pôvab je tradičná hudba, ktorá znie počas celého zápasu, rovnako ako rituál, ktorý predvádzajúborci pred zahájením boja. Ten sa predvádza tak, že borci v gracióznom predklone pozdravia publikum a preukážu úctu trénerom. Potom nasleduje séria spomalených pohybov, ktoré symbolitujú thajský box, cieľom ktorých je skoncentrovať sa na nadchádzajúci boj.

 

Táto služba platí len pre členov Golem Health Club.

Rozvrh hodín nájdete tu.

 

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M