AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

URBAN CITY RACE - Buď pri tom!
Pridané: 18.05.2017

PRICHÁDZA ADRENALÍNOVÁ  NOVINKA

BRATISLAVA CHYSTÁ 1. ROČNÍK UCR A GOLEM JE PRI TOM!

 

Mesto býva plné nástrah a prekážok. Môžeš ich obísť, alebo ich jednoducho zdolať. Využi možnosť prebehnúť sa po kapote auta, cez odstavený autobus, preskoč kontajner alebo odhoď z cesty

kvetináče, ktoré ti zavadzajú. Šplhal si už po lešení? Nie? UCR ti dáva tú možnosť. Alebo ti vadia billboardy? Preč s nimi!

Ak ti pri čítaní tohto textu stúpa adrenalín a máš dobrú fyzickú a psychickú kondíciu, prihlás sa na URBAN CITY RACE a pokor všetky mestské prvky, ktoré ti bránia k dosiahnutiu svojho cieľa.11. júna ťa v Bratislave pri River Parku čakajú na 7 kilometrovej trati 4 náročné silovo-prekážkové zóny s prvkami mestských nástrah. Po prvýkrát sa v Bratislave pobeží cez lávku medzi nábrežím Dunaja a „Manderlákom“. Práve tu by mala byť vytvorená špeciálna zóna hluku pre fanúšikov, ktorú pre vás pripraví Noizz.sk.

Každý kto sa prihlási, dostane skutočne bohatý štartový balíček. Nájdeš si v ňou napríklad krásne funkčné tričko od športového partnera podujatia spoločnosti NIKE alebo aj špeciálne kompresné návleky s potlačou NN UCR. Ďalším unikátnym kúskom do tvojej zbierky môže byť krásna medaila.  Jednotlivé prekážkové zóny pre vás pripravili a budú patriť spoločnostiam NN Životná poisťovňa, Auto-Impex a Prvá stavebná sporiteľňa. Ten, kto si UCR nenechá ujsť, bude svedkom skutočne jedinečného podujatie plného adrenalínu, sily a tiež sexy vyšportovaných tiel. Ak také nemáš, trénuj s nami každý utorok a štvrtok. Stretávame sa pred River Parkom a spoločne sa pripravujeme na toto podujatie. Tréningy sú bezplatné, skutočne zábavné a samozrejme náročné. 

 

REGISTRÁCIA

Členovia GOLEM CLUBU majú exkluzívnu vyše 40% ZĽAVU, a za štartovné zaplatíš len 20 €. Navyše sa tu môžeš so svojim trénerom aj dôkladne pripraviť na toto jedinečné mestské podujatie.

Zakúpiš na všetkých recepciách Golem Clubov, V Bratislave - Golem Central, Aupark, Avion, Tower, Relax a Golem Bory Mall. Mimo hlavného mesta je to Golem Aupartk Žilina a Košice a Golem Fórum v Poprade. 

Po zakúpení obdržíš Registračný kód, ktorý vložíš pri online registrácii po políčka označeného "voucher"

Registračný link: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/run/105/runner/

 

 

Viac informácií sa dozvieš na stránke www.UCR.sk alebo na Facebook/UCRsvk

 

 

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M