AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD
Body Work

Body work je posilňovacie a vytrvalostné cvičenie na formovanie postavy v sprievode hudby. Pri realizácii sa využíva záťaž vlastného tela, ale aj gumičky, ľahké činky a iné pomôcky. Na hodine sa rovnomerne precvičí a posilní svalstvo celého tela, najmä však problémové partie ako brušné, sedacie a stehenné svalstvo. Pri cvičení sú kĺby minimálne zaťažované preto, aby toto bolo vhodné pre všetky vekové skupiny.

V úvodnej časti sa formou nenáročných aerobikových krokov rozhýbeme, zvýšime si pulzovú frekvenciu, svaly tým zahrejeme.

V ďalšom bloku tréningovej jednotky sa inštruktori sústreďujú na intenzívny aeróbny sumár cvičení v stoji, ktorý je kombinovaný s rôznymi posilňovacím cvikmi pre muskulatúru celej postavy. Patria sem cviky ako drepy, výpady, unožovania a iné cviky na nohy. Deje sa to bez pomôcok alebo používame stepy, expandery, bosu či činky.

Tretia časť je venovaná cvičeniam posilňujúcim sedacie svaly a vonkajšie a vnútorné stehenné svaly. Cviky sú predovšetkým v kľaku, v sede alebo v ľahu.

Lekcia sa končí strečingom, naťahovaním svalov, čím predchádzame úrazom, pretrénovanosti, svalovici a skracovaniu svalov.

Lekcie sú ideálne pre spaľovanie tukov, predovšetkým však slúžia na spevnenie postavy. Svaly sa stávajú pevnejšími a pružnejšími, kĺby odolnejšími a vyrovnáva sa i držanie tela, čo odbúrava bolesti chrbta.

Naväzujúce novinky

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M