AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

Do Centrálu prinesie Golem Club viacero noviniek
Pridané: 20.03.2012

BRATISLAVA 19. marca (WBN/PR) - Golem Club, najväčšia sieť fitnescentier na Slovensku, otvorí v multifunkčnom projekte Centrál svoju v poradí piatu bratislavskú prevádzku. Od novembra 2012, kedy sa brány Centrálu otvoria verejnosti, ponúkne Golem Club návštevníkom najmodernejšie strojové vybavenie a širokú paletu cvičení na ploche 2 000 m2 .

 

„Projekt Centrál považujeme za mimoriadne atraktívny a myslíme si, že sa stane jedným z lídrov na trhu nákupných centier. Golem Club v ňom preto nemôže chýbať,“ povedala Paula Kaňuk, prevádzková riaditeľka spoločnosti Premium Fit,s.r.o..

 

Unikátnosťou najnovšej prevádzky bude vonkajšia terasa s rozlohou 200 m2 a priamy prechod z fitnescentra do rozľahlého zeleného parku nachádzajúceho sa na jednej zo striech komplexu. Súčasťou v poradí piateho bratislavského Golem Clubu bude 25-metrový antikorový plavecký bazén so 6-timi plaveckými dráhami, saunový svet s troma druhmi sáun, samostatný detský bazén a vírivka na vonkajšej terase.

 

„Najnovší Golem Club, ktorý v projekte Centrál otvoríme na jeseň tohto roku, je súčasťou našej stratégie kontinuálne rásť a prinášať aktívnym ľuďom dostupné kvalitné služby, najmodernejšie vybavenie, nové formy tréningov a individuálny prístup. Centrál bude navyše unikátny v tom, že klientom ponúkneme vonkajšiu terasu a priamy vstup do zeleného parku, čo je nepochybne veľkou pridanou hodnotou, rovnako ako 25-metrový antikorový plavecký bazén,“ povedala Paula Kaňuk, prevádzková riaditeľka spoločnosti Premium Fit,s.r.o..

 

Investorom projektu Centrál je spoločnosť Immocap Group, ktorá je jednou z najvýznamnejších developerských firiem na Slovensku. Investičný riaditeľ Martin Šramko je presvedčený, že moderné fitnescentrum s plaveckým bazénom a wellness zónou ideálne doplní skladbu projektu a nadviaže na tradíciu kúpeľov Centrál.

 

„Charakterom projektu deklarujeme svoj záväzok poskytnúť budúcim návštevníkom komplexu, ako aj obyvateľom Bratislavy, nadštandardné riešenia mestského života a dostatok príležitostí na oddych v príjemnom prostredí, ktorého súčasťou bude aj dostatok zelene,“ povedal Martin Šramko.

 

Multifunkčný komplex v blízkosti Trnavského mýta pozostáva zo 4-podlažného nákupného centra s rozlohou 36 000 m2 pre viac ako 140 obchodov a z kancelárskych priestorov najvyššieho štandardu s celkovou prenajímateľnou plochou 19 000 m2. Súčasťou projektu je aj 4-hviezdičkový hotel patriaci do nemeckej siete Lindner Hotels & Resorts s kapacitou 230 izieb a s kongresovým centrom. Projekt Centrál dopĺňa už spomínané relaxačno-športové centrum s fitnes a spa zónou na ploche 2000 m2, ktorej súčasťou bude aj 25-metrový plavecký bazén prístupný širokej verejnosti. Ďalším unikátnym prvkom projektu bude zelený park pre verejnosť rozprestierajúci sa na ploche 6 000 m2 na streche nákupného centra. Developer počíta aj s ďalšou zaujímavosťou - Sky-barom na 15. podlaží hotela s panoramatickým výhľadom na hrad a historické centrum mesta.

 

O spoločnosti Immocap Group

 

Immocap Group, a.s. je jednou z najvýznamnejších developerských spoločností na Slovensku s viac ako 15-ročnou históriou. Jednou z jej prvých aktivít bola výstavba troch biznis centier v administratívnej zóne na Prievozskej a Plynárenskej ulici v Bratislave – Business Center BBC III,IV a V s plochou viac ako 60 000m2. Developer svoje aktivity neskôr rozšíril aj do Maďarska, kde vlastnil jedno z najvýznamnejších administratívnych centier – Buda Square. Do portfólia Immocap Group patrí aj výstavba 134 rodinných domov na Čiernej vode pri Bratislave a v súčasnosti investor pripravuje projekt pre voľnočasové aktivity v Piešťanoch s názvom Bana Thermal. Kľúčovým projektom spoločnosti je multifunkčný komplex Centrál. Spoločnosť úspešne spolupracovala a realizovala transakcie s viacerými renomovanými medzinárodnými investormi - Heitman, BSR Europe, GE Capital, Mota Engil a iné.

Zdroj : www.webnoviny.sk

 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M