AUPARK
BRATISLAVA
TOWER 115
BRATISLAVA
RELAXX
BRATISLAVA
CENTRAL
BRATISLAVA
BORY MALL
BRATISLAVA
AUPARK
ŽILINA
AUPARK
KOŠICE
FORUM
POPRAD

O nás

TRÉNERI A INŠTRUKTORI
Mgr. Boris Saitz - Hlavný Tréner

Vzdelanie:
Univerzita Mateja Bela – Telesná výchova Univerzita Cyrila a Metóda– IFBLR Piešťany – študent Fyzioterapie. 1. EXOS Strenght and Power (EXOS education, USA) 2. DNS športový kurz 1 (Rehabilitation Prague School) 3. DNS športový kurz 2 (Rehabilitation Prague School) 4. Kondičný tréner I. kvalifikačného stupňa (SAKT) 5. Škola drepu (Mgr. Gabriel Buzgó, PhD.) 6. Škola vzpierania (Mgr. Gabriel Buzgó, PhD.) 7. Úvod do „Feldenkreis method“ (CZ) 8. Základné pohybové vzory (Core training, CZ) 9. Závesný systém - Body (IQ POHYB) 10. Fyziologické princípy tréningu (IQ POHYB) 11. BOSU Fitness (IQ POHYB) 12. Original strenght reset (KB 5, Slovakia) 13. Athlet Camp (Colliery Crossfit) 14. Mobilita a zdravie (Dark Side) 15. Swing and TGU (Tu a Teraz – Akadémia pohybu) 16. Cvičenie na loptách, balančných doskách, BOSU a propriofootoch (REHASPRING) 17. Licencovaný tréner hádzanej D (SZH) 18. Doplnky výživy pre silový tréning a fitness (Mgr. Milan Sedliak, PhD) 19. Výživa pre výkon a zdravie-makronutrienty – bielkoviny (Mgr. Milan Sedliak, PhD) 20. Výživa pre výkon a zdravie-makronutrienty – sacharidy, lipidy (Mgr. Milan Sedliak, PhD)

Špecializácia:
Zameriava sa hlavne na funkčné svalstvo s využitím TRX, expanderov, BOSU a iných pomôcok pomocou najnovších metód, ale aj na redukciu tuku a hmotnosti, racionálnu výživu, zvyšovanie sily a svalového objemu, individuálnu prípravu športovcov. English speaking coach.

Mohlo by Vás zaujímať:
Boris je bývalý extraligový hráč hádzanej v MŠK Považská Bystrica a v súčasnosti hráč MHáK Martin, kde zároveň pôsobí ako kondičný tréner.

Kontakt:

zilina@golemclub.sk 
Vladimír Balát

Vzdelanie:
tréner 1. stupňa pre fitness, licencovaný tréner futbalu.Certifikát: Využitie CrossFit-u v kondičnej príprave športovcov, Dynamický strečing, Walldrills a ich využitie v kondičnom tréningu, Rozvoj kondično-koordinačných schopností gymnastickými cvičeniami pre výkonnostný a vrcholový šport.

Špecializácia:
Rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytvrvalosť), naberanie čistej svalovej hmoty, redukcia hmotnosti a telesného tuku, tréning s pomôckami TRX, bosu, fit lopta, expandery a iné, intenzívny intervalový tréning. Tréning je možné prispôsobiť rôznym druhom výkonostných športov.

Mohlo by Vás zaujímať:
Vladimír je aktívny vrcholový športovec a bývalý mládežnícky reprezentant Slovenska vo futbale, dlhé roky pôsobil v zahraničí ,víťaz slovenského pohára a tak isto si zahral aj Európsku ligu UEFA. Na základe vedomostí nadobudnutých doterajšou športovou profesionálnou kariérou a tiež absolvovaním rôznych kurzov Vám veľmi rád odovzdá svoje skúsenosti, ktoré nadobudol počas svojej doterajšej kariéry. Má veľmi dobre skúsenosti s kondičnou prípravou, nakoľko pracuje so špičkovými kondičnými trénermi. Tiež absolvoval školenia trénerov INFORM a je licencovaný tréner futbalu. Vo svojom tréningu uprednostňuje cvičenia s vlastnou váhou a zameriava sa na rozvoj kondičných schopností (sila, rýchlosť, vytrvalosť), formovanie postavy, redukciu hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, odstraňovanie disbalancií spôsobených či už športom, alebo sedavým zamestnaním, všetko s dôrazom na zdravotne správne vykonanie pohybov. Využíva rôzne pomôcky ako sú(fit lopta,TRX, Bosu, expandery a iné...).Rád Vám pomôže s úpravou stravy a vypracovaním jedálnička. Tréning vie prispôsobiť k spokojnosti klienta a k rôznym druhom výkonnostných športov. Prístupom a motiváciou vám pomôže dosiahnuť vaše ciele.

Kontakt:

zilina@golemclub.sk

  
Bc. Ondrej Rakyta

Vzdelanie:
Fakulta telesnej výchovy a športu FTVŠ UK v Bratislave Odbor Kondičný tréner vo výkonnostnom a vrcholovom športe

Špecializácia:
• efektívne silovo-nápravné a kondičné tréningy • kvalitná kondičná príprava v športovej špecializácii

Mohlo by Vás zaujímať:
Kurzy a školenia 1. Kondičný tréner IV. kvalifikačného stupňa 2. FMS level 1, Functional movement system 3. FMS level 2, Advanced Corrective Exercises 4. Dynamická neuromuskulárna stabilizácia 1 5. Statika a dynamika kĺbu 6. Základný masérsky kurz, športová masáž 7. Bankovanie a moxovanie 8. Kineziotaping 9. Mäkké techniky 1 10. Mäkké techniky 2 11. Škola drepu 12. Anatomická pitva 13. Ruské kombinované techniky 14. Vzpieračské prípravné cvičenia 15. Fyzioterapeutické prístupy a metódy v tehotenstve a po pôrode 16. Lymfodrenážna masáž celého tela a ďalšie…

Kontakt:

zilina@golemclub.sk

  
Mgr. Anežka Habalová

Vzdelanie:
Trnavská univerzita v Trnave, trénerka I. stupňa kulturistiky, fitness a silového trojboja SAKFST

Špecializácia:
Anežka Vám rada pomôže s tréningovým plánom, s úpravou životosprávy, s vhodným výberom doplnkov výživy, a tiež so zostavením individuálneho stravovacieho plánu. Vo svojich tréningoch sa zameriava na správne prevedenie jednotlivých cvikov. Tréning prispôsobuje podľa individuálnych potrieb klienta. Anežka je mladá trénerka, ktorá pokračuje v športovom vzdelávaní , aby mohla ľuďom čo najviac pomôcť a poradiť, pretože jej cieľom je, aby bol každý klient spokojný.

Kontakt:

zilina@golemclub.sk

  
Ján Kačáni

Vzdelanie:
1. Tréner 1. stupňa (SAKFST), 2. Licencovaný tréner futbalu UEFA GRASSROOTS C licencia, 3. Seminár IIFYM (flexibilné stravovanie) , TRX - osobný tréner

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty, redukcia telesného tuku a hmotnosti, spevnenie a vytvarovanie postavy.

Mohlo by Vás zaujímať:
Ján sa venuje športu už od detstva. Jeho športová cesta začala pri futbale, ktorému sa ešte stále aktívne venuje. V súčastnosti sa venuje aj futbalovej mládeži v jeho rodnej dedine. K cvičeniu sa dostal na strednej škole a stalo sa súčasťou jeho života. Svojim klientom vie poradiť ohľadom stravovania a jeho hlavným cieľom je dosiahnuť, aby boli klienti spokojní. Teší sa na Vás.

Kontakt:

zilina@golemclub.sk

  
Monika Jurišová

Vzdelanie:
1.Trénerka I. stupňa fitness, kulturistiky a silového trojboja závesný systém Body - (IQ POHYB) 2. Certifikovaná výživová poradkyňa - INŠTITÚT ZDRAVÉHO ŽIVOTA 3. Certifikovaná poradkyňa pre športovú výživu a suplementáciu (WELKO)

Špecializácia:
Monika sa pri práci s klientami zameriava na redukciu hmotnosti, telesného tuku, rozvoj silových, kondičných a koordinačných schopností, formovanie postavy, naberanie svalovej hmoty...Taktiež poskytuje odborné výživové poradenstvo, stravovacie plány na mieru podľa individuálnej potreby klienta spolu so suplementáciou a zdravými receptami.

Mohlo by Vás zaujímať:
Monika sa od siedmich rokov aktívne venuje športu. 12 rokov pôsobila ako volejbalistka a beach volejbalistka. Momentálne sa zaoberá problematikou fitness, kulturistiky a zdravého životného štýlu.

Kontakt:

zilina@golemclub.sk

  
Sabina Pechočiaková

Vzdelanie:
Tréner fitnes I. kvalifikačného stupňa 

Špecializácia:
Sabina sa pri práci s klientmi zameriava na redukciu tuku a telesnej hmotnosti, naberanie svalovej hmoty, zlepšenie funkčného stavu organizmu a kladie dôraz na prevenciu zranení.

Mohlo by Vás zaujímať:
Sabina sa posilňovaniu venuje od 14 rokov. Zo začiatku túto aktivitu vykonávala len ako koníček, no dnes sa svojmu koníčku venuje profesionálne. Cvičenie pre ňu znamená radosť a voľnosť. Svojim klientom sľubuje vytúžené výsledky a teší sa na spoluprácu. 

Kontakt:

zilina@golemclub.sk 
Matúš Hromec

Vzdelanie:
Tréner 1. Kvalifikačného stupňa vo fitnes a kulturistike

Špecializácia:
Naberanie svalovej hmoty, redukcia tuku a hmotnosti, individuálne vypracovanie stravovacieho plánu na mieru, vypracovanie suplementačného plánu doplnkov výživy a príprava na súťaže.

Mohlo by Vás zaujímať:
Matúš sa posilňovaniu venuje súťažne už viac ako 10 rokov. Za tento dlhý čas nazbieral množstvo praxe a skúseností , ktoré rád odovzdá ďalej pri budovaní postavy snov. V poslednom roku sa jeho tvrdá práca odzrkadlila na viacerých súťažných úspechoch a získal tieto tituly: - 1. miesto RSL PRAGUE OPEN 2018 - 2. miesto Majstrovstvá Slovenskej republiky NABBA 2018 - 1. miesto Majstrovstvá Nemecka NABBA 2018

Kontakt:

zilina@golemclub.sk 

Často navštevované

Rozvrhy a Rezervácie
Zoznam služieb
Novinky
Tréneri a inštruktori
Kontakt
Cenník
Zumba
Prevádzkový poriadok
Ochrana osobných údajov
Všeobecné obchodné podmienky
Mapa stránky

Golem Club odporúča

Novefitness.cz

www.golemclub.sk © PREMIUM FIT s.r.o.
Všetky práva vyhradené.
Vytvorila spoločnosť Plat4M